TOP 5 kotníkových bot z obchodu KRU.cz

Kotníkové boty jsou každým rokem čím dál oblíbenější, na což reagují i výrobci bot, kteří se na tento druhu obuvi zaměřují. Kotníkové boty jsou originální, vypadají stylově a především umožňují pohodlnou chůzi. My jsme pro vás vybrali pětici kvalitních kotníkových bot, které zakoupíte v internetovém obchodu www.KRU.cz.

boty1

Boty CORMAX REEL black/pink

Kvalitní kotníkové boty značky Cormax disponují zpevněným jazykem a vyztuženou oblastí kolem kotníku, což zajišťuje lepší stabilitu nohy a tím pádem větší pohodlí při chůzi. Nechybí mírně tvarovaná pohodlná CMX stélka či pevná pryžová podrážka. Pokud hledáte kvalitu za rozumnou cenu, pak jsou boty Cormax určeny vám.

boty2

Boty CORMAX DEON white/plum/tur

Boty, se kterými se rozhodně neztratíte, to jsou kotníkové boty Cormax řady Deon, jenž srší do všech stran nejrůznějšími barvami. I u těchto bot naleznete zpevněný jazyk pro pohodlnější chůzi. Boty se zapínají pomocí klasických tkaniček a odnímatelného pásku na suchý zip. Aby vám to neklouzalo, boty Cormax Deon jsou vybaveny speciální pevnou pryžovou podrážkou Gripro 300 NBS.

boty3

Boty CORMAX DEON black/white/mult action leather

Boty Cormax řady neon můžete v eshopu KRU.cz zakoupit také v tmavém provedení. Boty disponují vyztuženou oblastí kolem kotníku pro pohodlné nošení, dále EVA stélkou v celé délce mezipodešve, i již zmíněnou pryžovou podrážkou. Tyto kotníkové boty jsou vhodné jak pro muže, tak i ženy.

boty4

Boty GLOBE MOTLEY MID oxide blue/black

I boty Globe můžete zakoupit v kotníkové variantě. Jedná se o boty typu Motley vyrobené z kvalitního a odolného materiálu (prémiový semiš) v modrém provedení. Pánské kotníkové boty s minimálním polstrováním a vulkanizovanou podrážkou. Boty jsou díky vysokému komfortu vhodné pro každodenní nošení.

boty5

Boty GLOBE MOTLEY MID blk/lark sherpa

Stejný typ kotníkových bot Globe, jen v černém provedení. Pokud tedy máte rádi tuto barvu, jistě si boty Globe, jež disponují nepromokavou úpravou, zakoupíte. Tyto boty ocení opravdu každý, komu záleží na kvalitě a vysokém pohodlí, které jen podtrhuje příjemný kožich uvnitř boty. Na výrobu bot Globe byla použita umělá kůže.

Zdroj uvedených fotografií: www.kru.cz

„Člověk, který nikdy neplakal nežil opravdový život!“ Jan Werich