Kotníkové boty Reebok

Světová trojka v oblíbenosti kotníkových bot patří značce Reebok. Tahle znovuzrozená značka začala své oblečení předělávat do modernější streat wear podoby, což si myslím nese své kýžené ovoce.

Designéři značky Reebok si doslova na posledních kouscích kotníkových bot smlsly. Vyvážené barvy, dokonalé zpracování, návrat do let klasiky a vysoká kvalita je zárukou dobré koupě. Pokud se nebojíte ukázat svůj vytříbený styl, patrně koupí kotníkových bot Reebok neprohloupíte.

Trocha historie aneb jak vznikl Reebok

Značka Reebok vznikla poměrně jednoduše. Důvodem bylo, že sportovci chtěli běhat rychleji. Takže v roce 1890 Joseph William Foster vyrobil první běžecké boty s hroty. Od roku 1895 šil ručně tyto boty pro nejlepší sportovce, aby později založil firmu JW Foster and Sons ve Velké Británii. Ta získala mezinárodní ohlasy u významných sportovců. V roce 1958 dva z vnuků přejmenovali společnost na Reebok, pojmenovanou po africké gazele. Dnes je Reebok známá pro vytváření inovativních stylů pro každý sport. Inovativní styly můžeme najít také u kotníkových bot. Od roku 2006 patří firma Reebok pod Adidas inc.

Kde koupit kotníkové boty Reebok?

Ačkoliv kotníkové boty Reebok nejsou tak žádané jako ty od Nike a Adidas, své příznivce si i tak najdou. Máte-li zájem mrknout se na kompletní nabídku bot, navštivte některý z doporučených eshopů.

Kotníkové boty - ESHOP

Chcete si koupit kotníkové boty? Navštivte náš dodavatelský eshop Dodohop.cz!

„Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.“ Mark Twain