Kotníkové boty Nike

Co se týče exkluzivity, patrně nemá Nike Sportswear ve svém oboru konkurenci. Kotníkové boty Nike patří mezi vyhlášenou klasiku té nejvyšší kvality. Záruku podtrhuje samotná značka Nike, která již po desítky let produkuje sportovní oblečení a tenisky té nejvyšší kvality.

Výzkum a vývoj je pro Nike stejně důležitý jako spokojený zákazník. Stejně jako Adidas i Nike se snaží pokrýt poptávku zákazníků. Proto se stále častěji můžete setkat mimo sportovního oblečení také se stylem street wear. A pokud se podíváme na některé modely kotníkových bot, tak to je jedině dobře. Kotníkové boty Nike vám totiž budou závidět v celém okolí.

Jak se tvoří kotníkové boty Nike?

Není tajemstvím, že kotníkové boty Nike vznikají trochu prapodivným způsobem, který je ale stejně sledovaný jako vycházející nové kolekce. Každý rok se na stěnu kanceláře pověsí čínský kalendář, který jak jistě víte, každý rok patří jinému zvířeti. Nové edice kotníkových bot se pak inspirují právě podle něj. Letošní rok patří v čínském kalendáři znaku Hada, takže se letos můžete těšit na kolekci Year of the Snake. První kousky už jsou na světě a prozatím největším tahákem jsou kotníkové boty Nike Aif Force One Hi.

Kotníkové boty pro ženy se skrytým podpatkem

Nynější trendy pro ženy představují poněkud bizarní kotníkové boty se zakrytým podpatkem. Vidět to můžete nejen u značky Nike, ale u celé řady dalších výrobců obuvi. Zájem o to je, proto se Nike nenechal zahanbit a představil Nike WMNS Dunk Sky Hi, které vychází z klasických modelů Dunk Hi, ovšem s tím rozdílem skrytého podpatku.

Kde koupit kotníkové boty Nike

Nike Sportswear se snaží udržet své kolekce v co nejvyšší různorodosti tak, aby si každý vybral svůj výjimečný pár. Vyrábí se nové kolekce a předělávají se úspěšné klasiky z dob, kdy byl Nike hlavním „ševcem“ basketbalových týmů NBA v 70. a 80. letech.

Sám vlastním několik párů kotníkových bot Nike a nemohu si je vynachválit. Líbí se mi pohodlnost a design. Pokud to srovnám s některými konkurenty a zavzpomínám, asi bych dnes už nekoupil jinak, protože by to znamenalo vracet se k horšímu. Dalším faktem je vysoká životnost. Poslední pár mi vydržel neuvěřitelných 5 let než se začala odlepovat špička. Pokud v nich ale samozřejmě budete hrát obden fotbal, takovou životnost nečekejte.

Kotníkové boty - ESHOP

Chcete si koupit kotníkové boty? Navštivte náš dodavatelský eshop Dodohop.cz!

„Nikdy se nesměji nejlépe. Bojím se, že by to mohlo být naposledy.“ Jan Werich