Kotníkové boty Adidas

Mezi úhlavní nepřítele kotníkových tenisek značky Nike patří již tradičně kotníkové boty Adidas. Pojďme se společně podívat, jaké možnosti tenisky Adidas nabízí, co můžete očekávat a kde je můžeme koupit.

Kotníkové boty Adidas patří stejně jako Nike mezi nejvyšší kvalitu. A to jak v designových trendech, tak i použitých materiálech a šití. Spolehlivost, která trvá roky je patrná již při koupi prvního páru „Adidasek“, který vám při správném používání vydrží roky. Zkuste si tohle změřit u nekvalitních bot za pár korun. Vydrží maximálně rok. Druhou velkou výhodou je samotná legendárnost značky, která stále častěji promlouvá do stylového street wear oblečení, což je samozřejmě jen uspokojení zvyšující se poptávky po tomto typu oblečení.

Kotníkové boty Adidas od Jeremyho Scotta

Řadu úspěšných kotníkových bot pro Adidas navrhl Jeremy Scott. Tento návrhář propašoval do Adidas Originals zajímavé kousky, které trhají rekordy prodejnosti. Netají se tím, že při svých návrzích se nechává často inspirovat zvířaty a nebojí se používat výstřední vzory i barvy. Příkladem takových kotníkových bot jsou Adidas JS Bear, Adidas JS Wings či Adidas JS Forum Hi.

Klasika

Je známo, že větší firmy se rády vrací k úspěšné klasice, kterou mění do moderní podoby dnešního designu. Ani kotníkové boty Adidas nejsou výjimkou. Adidas Decade OG Mid či Adidas Nizza Hi jsou sportovní kotníkové boty, které si zakládají na tradici Adidas Originals a jednoduchosti.

Kde koupit kotníkové boty Adidas?

Každý rok Adidas představí nespočet nových modelů kotníkových bot i exkluzivních prémiových kousků. Daří se mu to velmi zdatně a proto doporučujeme sledovat takové eshopy, které se k novým kolekcím dostanou co nejdříve. Nechcete přeci nosit něco, co už je dávno za zenitem. Pod těmito řádky jsme pro vás připravily eshopy, které se mohou pyšnit širokou nabídkou kotníkových bot Adidas.

Kotníkové boty - ESHOP

Chcete si koupit kotníkové boty? Navštivte náš dodavatelský eshop Dodohop.cz!

„Tragédie žen spočívá v tom, že se každá nakonec podobá své matce.“ Oscar Wilde